O NAS

Ważna uroczystość rodzinna lub firmowa, ślub i wesele, wieczór panieński czy kawalerski oraz każda zabawa z przyjaciółmi w Lizbonie nabierają szczególnej wartości. Wspólnie spędzone chwile w fantastycznej scenerii tego miasta gwarantują niezapomnianą imprezę i cudowne wspomnienia.Contacto1

Lizbona – miasto przepełnione magiczną atmosferą, tu prawie codziennie świeci słońce a czas odmierza się długością cienia smukłej palmy. Pozytywny klimat tej najbardziej na zachód wysuniętej stolicy europejskiej czaruje wszystkich jej mieszkańców jak i gości, którzy raz próbując jej smaku wracają tu chętnie i jak często to możliwe. Lizbona jest miastem swobody i tolerancji. Tutaj każdy może poczuć się komfortowo i jak „u siebie". Między filiżankami wypijanej kawy, która smakuje tutaj jak marzenie, można nacieszyć oko piękną architekturą, wtopić się w wąskie uliczki Alfamy lub spacerować wzdłuż rzeki Tag, która w promieniach słonecznych mieni się jak tęcza tysiącem blasków i kolorów.
Ale też cała Portugalia ma wiele do zaoferowania i z pewnością warto się wybrać gdzieś dalej.

Oferujemy kompleksową obsługę imprez; zaczynając od transportu, przez zakwaterowanie, zorganizowanie nietypowych atrakcji, rezerwację i dekorowanie lokalu, do opieki polskiego rezydenta.

Decydując się na nasze usługi macie Państwo szanse spełnienia swoich marzeń, wystarczy skontaktować się z nami, a z pewnością znajdziemy sposób, aby zrealizować Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy!!!

MBChome, Lda
Zarejestrowana w Rejestrze Handlowym w Lizbonie:
NIPC 509020291 i CAE 79900
Centrala: Escadinhas das Olarias 3-2
1100-375 Lisboa, PT

Live visitor conversion tracking, Counter, Anti-spam, Heat map, SEO

MBC Portugal  |  Portugal IncentivePolonia w Portugalii
© Copyright 2016, All Rights Reserved

twitter  facebook   google   skype